niedziela, 6 marca 2011

Kilka słów o Zosi Ś.


Blog ma być o Zosi więc dobrze byłby napisać choć kilka słów o niej samej. Cóż...urodziła się 13.12.2010r., w poniedziałek na szczęście, ale i tak do końca życia skazana będzie w dniu swoich urodzin oglądać w TV pewnego "Generała". Wzrost średni, waga przeciętna, oczęta niebieskie, uzębienia brak (na razie). Podobno podobna do Taty choć może tez trochę do Mamy a tak najbardziej to do samej siebie z czasów niemowlęctwa.Głos donośny, charakter....zmienny, usposobienie pogodne.
Potrafi:
spać, jeść, płakać, dźwigać do góry główkę, uśmiechać się i ssać swój kciuk (to umiejętność nowa, ciągle doskonalona), chwycić swoją ulubioną zabawkę
Jeszcze nie potrafi
:obrócić się na plecy (choć próbuje) i usiedzieć dłużej niż 5 min. w leżaczku bujaczku (a podobno wszystkie dzieci go uwielbiają)
Lubi: kąpiel w wiaderku, masaż plecków, leżenie na brzuchu, słuchanie bajek, jazdę w wózku po naszej wyboistej drodze
Nie lubi: mocnego światła, mokrej pieluchy, jak nie może znaleźć kciuka, choć już go gdzieś widziała, i jeszcze kiedy dorośli w porę nie zauważą, że chce spać
Jest jeszcze całe mnóstwo rzeczy, których o Zosi nie wiemy ale ciągle ją poznajemy i to jest w tym wszystkim najlepsze!!!
Ps. na zdjęciu Zosia, która znalazła swój kciuk:)

2 komentarze:

  1. Cudnie was się czyta i ogląda. Witaj Zosiu pięknosiu :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Też jestem z 13 grudnia...da się przeżyć..mimo Generała w TV ;)

    OdpowiedzUsuń